Sztutowo
9 oC
czwartek, 4 czerwca 2020
Imieniny: Christy, Helgi, Karola
9 oC

Archiwum artykułów

Ruszyła budowa wodociągów (zdjęcia)
22 listopada 2011, 22:41
Ruszyła budowa wodociągów (zdjęcia)
W połowie października rozstrzygnięto przetarg na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Sztutowie (czytaj tutaj). Od kilku dni prace ruszyły w ramach Zadania 2 - pracujący ciężki sprzęt widoczny jest już w okolicach ul. Turystycznej i Kolejowej. Pomimo że od rozstrzygnięcia przetargu minął miesiąc wciąż nie ruszyły prace przy Zadaniu nr 1 - ul. Zalewowej, choć zgodnie z harmonogramem inwestycja miała być zakończona w powyższym zakresie do końca roku 2011.
Problemy przy budowie ulicy Leśnej w Sztutowie
16 listopada 2011, 16:05
Problemy przy budowie ulicy Leśnej w Sztutowie
Jak wcześniej informowaliśmy trwa remont ulicy Leśnej w Sztutowie (czytaj tutaj). Droga miała być gotowa na początku listopada, jednak opóźnienia sięgną przynajmniej kilku tygodni. W trakcie remontu okazało się, że konieczne będą prace dodatkowe - utwardzenie gruntu pod nawierzchnię, przesunięcie całej drogi, zmniejszenie szerokości chodnika, konieczne będzie także zdemontowanie ogrodzeń na prywatnych działkach wzdłuż linii ulicy i wzmocnienie gruntu poprzez wykonanie nasypu. Za wszystko Gmina Sztutowo zapłaci temu samemu wykonawcy ponad 100 tysięcy złotych.


(Strona 183 z 190)
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.