Sztutowo
8 oC
wtorek, 25 lutego 2020
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
8 oC

Powstaje nowe stowarzyszenie w Sztutowie

12 grudnia 2011, 14:36
Powstaje nowe stowarzyszenie w Sztutowie
Rada Rodziców i Dyrekcja Zespołu Szkół w Sztutowie zaprasza na spotkanie inauguracyjne w sprawie powołania nowego stowarzyszenia "Szkolna 13". Celem nowej organizacji będzie pozyskiwanie dodatkowych funduszy oraz udział w projektach, w których z powodów prawnych nie może wziąć udział szkoła. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się w środę 14 grudnia 2011 o godzinie 16.30 w stołówce szkolnej. Pełna treść zaproszenia w rozwinięciu.


Drodzy Przyjaciele Szkoły w Sztutowie !!  
 
Szkoła w Sztutowie ma wielu przyjaciół, którzy wspierają jej uczniów, nauczycieli i pracowników w  codziennym działaniu. Wśród nich pojawiła się inicjatywa powołania stowarzyszenia, które będzie wspierało wszelkie inicjatywy edukacyjne  na rzecz dzieci na terenie naszej gminy.
 
Stowarzyszenie będzie miało za zadanie przede wszystkim staranie się o dodatkowe fundusze oraz udział w projektach, w których z powodów prawnych nie może wziąć udział szkoła, ma służyć przede wszystkim rozwojowi uczniów szkoły w Sztutowie oraz być ważnym pośrednikiem w ich kontaktach międzynarodowych.   
Do powołania i rejestracji stowarzyszenia potrzebujemy minimum 15 osób - rodziców, nauczycieli (czynnych i emerytowanych), przedsiębiorców, urzędników, absolwentów - słowem wszystkich, którzy czują, ze mogą i chcą zrobić coś dla dobrej przyszłości naszych dzieci.
 
Spotkanie inauguracyjne odbędzie się w środę – 14 grudnia o godzinie 16.30 w stołówce szkolnej, zaprezentowany zostanie na nim zarys działalności stowarzyszenia, projekt statutu oraz cała dalsza procedura związana z rozpoczęciem działalności przez stowarzyszenie "Szkolna 13".  
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to ważne i historyczne spotkanie :)
 
Rada Rodziców i Dyrekcja Zespołu Szkół w Sztutowie


Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.