Sztutowo
1 oC
poniedziałek, 16 grudnia 2019
Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
1 oC

Rok 2011 w obiektywie - Fotogaleria

31 grudnia 2011, 17:54
Zapraszamy do Fotogalerii, podsumowującej rok 2011 w Gminie Sztutowo. Z powodu rozpoczęcia naszej działalności dopiero od października galeria nie zawiera zdjęć szczególnie z sezonu letniego oraz pierwszej połowy roku, dlatego czekamy jeszcze na Wasze fotografie pod adresem info@sztutowo.com Liczymy, że uda się jeszcze uzupełnić galerię o dodatkowe zdjęcia.

Fotorelacja - Podsumowanie roku 2011 w Gminie Sztutowo


Komentarze (11):

~Krzysztof (niezalogowany) / 01.01.2012, 21:04
Zgroza zgroza i jeszcze raz zgroza gdy widze te komenty pod zdjeciami. Może po ich obejrzeniu ktoś optymistycznie spojrzy na nasze Sztutowo i co się w nim zmieniło przez najbliższy rok ale na pewno nie ja! Właśnie przez takie pokazywanie Sztutowa i w takim obliczu robi Pan wielką promocje i reklame naszej miejscowości. Wątpie żeby ktoś tu chciał przyjechać po ich zobaczeniu. Gratuluje Panie Redaktorze!
~Jarosław (niezalogowany) / 01.01.2012, 21:11
Krzysztofie jak chcesz mieć różowy obraz tego jak dobrze się nam żyje i jak jest tylko pięknie w naszym kraju proponuje ci włączyć TVN24 i raczyć się tamtejszymi wiadomościami.
~Krzysztof (niezalogowany) / 01.01.2012, 21:21
Masonerii nie oglądam!
~do Krzysztofa (niezalogowany) / 01.01.2012, 23:41
nie spinaj się tak bo gdybyś raczył zauważyć niektóre komentarze są ironiczne, a jak mówi znane powiedzenie powaga zabija powoli. :push:
~meggan25 (niezalogowany) / 02.01.2012, 10:28
Zdjęcia nie są "różowe", bo w naszej gminie też nie jest "różowo"!
~. (niezalogowany) / 02.01.2012, 13:08
A gdzi jest lepiej ? Droga wolna.
~Krzysztof (niezalogowany) / 02.01.2012, 14:57
znajdzcie mi gmine w ktorej jest prowadzone więcej inwestycji jak w naszej, lub przez któregoś z poprzednich wójtów? albo niech pan redaktorek pojdzie w latach 90-tych do wojta Wyrzykowskiego i zrobi z nim wywiad! "HA HA HA" - zapewne tylko by tyle usłyszał. Ludzie że nie mamy roboty lub nie mamy takiej jak byśmy chcieli i że nie jest kolorowo nie zwalajmy winy na gmine w której mieszkamy tylko na państwo które nam serwuje takie życie!!!
~. (niezalogowany) / 02.01.2012, 15:11
I racja . Jak się nie ma czego czepić to pretensje , że śnieg nie pada . A zapowiadał się taki świetny portal . Z choinki się urwałeś , też mi fotorelacja z minionego roku .
~czytelnik (niezalogowany) / 02.01.2012, 16:27
wszyscy malkontenci, którzy tu piszą jaka ta strona jest fatalna, niech przestaną ją odwiedzać i przeniosą się na stronę oficjalną gminy i tam czytają zawsze aktualne wiadomości. Znajdziecie tam same pozytywne artykuły!
~Komentator (niezalogowany) / 05.01.2012, 22:29
no to jak i pan redaktor to i każdy może:

Trener Bałtyku Marcin Wolski nie oszczędzał swoich podopiecznych podczas zimowych przygotowań - tak ich nie oszczędzał że spadli do B klasy.

Nowe tablice informacyjne, ale taksówki tu jeszcze nikt nie widział - najlepiej załóż swoją.

Do dwóch tragicznych wypadków doszło w kontach rybackich - a dlaczego zdjęcie jest zrobione nie z tej strony Kątów co te wypadki? za daleko było rowerem jechać?

Wulgarne napisy na blokach rażą do dnia dzisiejszego - i czyja to wina moja, twoja czy ludzi którzy tu mieszkają? Jedź do wa-wy i każ im to zmazać.

Drzewa na ul. Szkolnej zostały okaleczone. Nie podoba się to wielu mieszkańcom - komu się to nie podoba niech napisze skarge do gminy.

Wójt mówiąc o "janosikowym" bezradnie rozkłada ręce - jaką mamy pewność że akurat to rozkładanie rąk tyczyło się "janosikowego"?

Budowa apartamentowców od 2 lat stoi w miejscu - kolejne bezpodstawne żale do garbatego że ma dzieci proste.

Za to ruszyła budowa hotelu w Kątach Rybackich - dawno chyba nie byłeś u spowiedzi bo zawiść przez ciebie przemawia, tu źle że nie budują tu źle że budują...

O banku już nic nie pisze bo - cest brulle...

Złota Sztutowska ... Zima? - i oczywiśćie jakby nie było na koniec pogoda jest powodem wszystkich niepowodzeń...

~ds (niezalogowany) / 06.01.2012, 15:36
dobrze gada, polac mu:)
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.