Sztutowo
10 oC
poniedziałek, 18 października 2021
Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
10 oC
 Baner

Mieszkańcy Sztutowa wybrali sołtysa

14 lutego 2011, 13:43
Nie było niespodzianki w wyborach na sołtysa wsi Sztutowo. W przeprowadzonych w piątek 11. lutego 2011 roku wyborach niemal jednogłośnie na kolejną kadencję został wybrany dotychczas sołtys - Janusz Charliński. W wyborach nie posiadał kontrkandydata i spośród 75 uprawnionych do głosowania, tylko 5 osób było przeciw.


Komentarze (1):

~Mieszkaniec (niezalogowany) / 20.02.2011, 20:56
Wydaje mi się, że zaocznie można przyznać komendanto-sołtyso-radnemu, dożywotni tytuł na tych stanowiskach. Sztutowianie obudźcie się ze snu, który Wam zafundował PSL. Dla jasności 75 mieszkańców przybyłych na zebranie nie stanowi nawet 10% uprawnionych do głosowania. Dzisiaj aby zostać sołtysem wystarczy przyprowadzić swoich kolegów na zebranie z których jeden będzie odważny i zgłosi proszącego jako kandydata. Szkoda, że nie ma to nic wspólnego z misją sołtysa, ale takie czasy w Sztutowie nastały i trzeba się z tym pogodzić co najmniej na cztery lata, albo jak już wcześniej pisałem "komendant" dobrowolnie władzy nie odda i mamy co najmniej kilka kadencji z głowy.Niech żyje demokracja po sztutowsku.
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.