Sztutowo
11 oC
poniedziałek, 22 października 2018
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
11 oC

Andrzej Duda przemawiał do mieszkańców w Nowym Dworze Gdańskim

22 czerwca 2017, 09:00
Andrzej Duda przemawiał do mieszkańców w Nowym Dworze Gdańskim
Po krótkim pobycie w Sztutowie prezydencka delegacja udała się do Nowego Dworu Gdańskiego na spotkanie z mieszkańcami powiatu nowodworskiego. Spotkanie przyciągnęło tłumy mieszkańców powiatu nowodworskiego,  a także z całego Pomorza. Prezydent na początku swojego wystąpienia nadmienił, że oddał hołd pomordowanym na terenie obozu koncentracyjnego Stutthof. Andrzej Duda podziękował mieszkańców Żuław za trud włożony w odbudowę regionu po zniszczeniach spowodowanych w trakcie II wojny światowej, w tym po całkowitym zalaniu w 1945 roku.

Prezydent dużo czasu poświęcił kwestii referendum konstytucyjnego. Zachęcał do udziału w  dyskusji na temat ustawy zasadniczej i wzięcia udziału w referendum, które miałoby się odbyć w 2018 roku. Został także poruszony temat Przekopu Mierzei Wiślanej, który zdaniem zdaniem Prezydenta jest inwestycją strategiczną dla całego kraju i jednocześnie przyczyni się do rozwoju dla całego regionu Żuław i Mierzei.

Była to pierwsza w historii wizyta Prezydenta RP na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Po zakończeniu swojego wystąpienia Andrzej Duda witał się i rozmawiał z mieszkańcami przybyłymi na spotkanie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć
 
 
 

Czytaj także:

Komentarze (7):

Tylko patriotyczna narodowa prawica może obronić nasz kraj przed hordami nachodźców islamskich!!!!!

~Prezydent - tak trzymać!! (niezalogowany) / 22.06.2017, 09:43
Zgadzam się z przedmówcą. My Sztutowianie nie mamy tego problemu ale inne samorządy które są za sprowadzaniem Imigrantów a właściwie najemników Islamu powinny być natychmiast odsunięte od sprawowania władzy np.: Adamowicz w Gdańsku, Ptak, Michalski w NDG i w innych gminach, powiatach i miastach!!!!!

~NIE dla Islamizacji Polsk (niezalogowany) / 22.06.2017, 09:57
To było żenujące, że świta, która witała Prezydenta to same PO-PSL (Ptak, Ogrodowska, Pawłowski, Michalski, Chrabąszcz) a powiatowi radni PiSu stali za barierkami wśród ludzi. To co Ptak wygadywał w swoim przemówieniu to wstyd i kompromitacja. Zadłużył powiat na 2 pokolenia, a przed prezydentem żebrał o pieniądze na drogi. To trzeba być naprawdę bezczelnym :puke:

~Uczestnik (niezalogowany) / 22.06.2017, 10:02
to dobrze , że tam był ino żal patrzeć jak jednego Polaka wśród tylko Polaków strzec musi tylu Polaków

~tadeusz (niezalogowany) / 22.06.2017, 14:26
Pan PTAK to zawsze umie się ustawić, jak u góry PSL to startuje z listy PSL, jak PO to start z listy PO, a teraz sprzedał sie VABANK. BRAWO !!!

~Falsyfikat (niezalogowany) / 22.06.2017, 21:12
Do Sztutowa przyjeżdża Książe William z rodziną. Bardzo dobrze. W końcu wielcy Europy zaczynają się interesować historią Europy i Polski. Warto aby poznali prawdę. Skoro córka więźniarki obozu Stuthof mówi że strzelali w obozie oficerowie niemieccy albo polscy!!!!! to znaczy że prawda wciąż przegrywa z kłamstwem.

~Polak (niezalogowany) / 23.06.2017, 08:32
To prawda, nie musiał by go pilnować ani jeden człowiek gdyby głosowało na niego 100% Plaków a granice byłyby zamknięte, Królów Polski też chroniło setki rycerzy - tak było jest i będzie.

~do Tadeusz (niezalogowany) / 25.06.2017, 13:13
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.