Sztutowo
18 oC
wtorek, 16 października 2018
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
18 oC

Wypadek autobusu szkolnego z osobówką w Rybinie

16 listopada 2017, 08:45
Wypadek autobusu szkolnego z osobówką w Rybinie
Dziś po godzinie 7:00 w Rybinie na skrzyżowaniu drogi powiatowej z wojewódzką doszło do zderzenia autobusu szkolnego, przewożącego dzieci z autem osobowym. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 56-letni kierowca autobusu wyjeżdząjąc ze skrzyżowania od strony tzw. cegielni wymusił pierwszeństwo na jadącej prawidłowo 49-letniej kobiecie, prowadzącej seata. Kobieta została przewieziona do szpitala.
 

W momencie zderzenia w autobusie znajdowało się czworo dzieci i opiekunka. Żadne z nich nie odniosło obrażeńKomentarze (3):

Mimo powagi sytuacji pozwolę sobie napisać - nareszcie. Nie raz jadąc do pracy wymuszali na mnie pierwszeństwo, nie przestrzegają ogólnych zasad, że kierowca skręcający w prawo ma pierwszeństwo. To samo gdy ktoś jedzie drogą z pierwszeństwem przejazdu, a autobus podporządkowaną. Ostatnio jeden z tych dziadków zwrócił mi uwagę, że ja jadę ciężarówką więc muszę go przepuścić, bo on z ziemniakami nie jedzie. Może teraz zaczną przestrzegać przepisów :)

~Sebix (niezalogowany) / 16.11.2017, 09:19
Błąd. Seatem nie jechała właścicielka. Wiek się nie zgadza

~Ja (niezalogowany) / 16.11.2017, 09:49
Najgorsze jest wyprzedzanie na skrzyżowaniu!!!!!

~Dramat (niezalogowany) / 16.11.2017, 11:15
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.