Sztutowo
23 oC
czwartek, 20 czerwca 2019
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
23 oC

Informacja dla pacjentów Ośrodka Zdrowia w Sztutowie

24 lutego 2018, 12:09
Informacja dla pacjentów Ośrodka Zdrowia w Sztutowie
Szanowni Pacjenci, Pragnę poinformować Państwa, iż w marcu br. przechodzę na emeryturę. W związku z powyższym jestem zmuszona zakończyć swoją działalność. Nie chcąc pozbawiać Państwa możliwości bezpłatnego leczenia w miejscu zamieszkania poprosiłam Centrum Zdrowia ETER-MED o opiekę medyczną dla wszystkich mieszkańców Sztutowa i najbliższych okolic. Dzięki temu, mimo że w zmniejszonym wymiarze godzin nadal będę służyć swoją pomocą w trosce o Wasze zdrowie.

 

Jednak, by było to możliwe, potrzebne jest Państwa wsparcie w formie podpisania nowej deklaracji wyboru lekarza rodzinnego, dlatego proszę o jak najszybsze odwiedzenie ośrodka zdrowia. Podpis jest wymogiem Narodowego Funduszu Zdrowia, dlatego należy zrobić to od 1 marca do 31 marca 2018.

Z pozdrowieniami,

dr Anna Szłyk-Kloc

P.S. Nie pozwólmy na zamknięcie przychodni w Sztutowie. Działajmy razem. Każdy podpis jest ważny! Zapraszam Państwa wraz z pozostałymi członkami rodziny, sąsiadami czy znajomymi.


Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.