Sztutowo
23 oC
czwartek, 20 czerwca 2019
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
23 oC

Sukcesy uczniów sztutowskiej szkoły w konkursach przedmiotowych Pomorskiego Kuratora Oświaty

26 kwietnia 2018, 12:00
Sukcesy uczniów sztutowskiej szkoły w konkursach przedmiotowych Pomorskiego Kuratora Oświaty
Maria Owsińska z klasy II wygaszanego gimnazjum uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez PKO są zwolnieni z danego zakresu egzaminu gimnazjalnego, uzyskują ocenę celującą z przedmiotu i mają pierwszeństwo w rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Sukces uczennicy to efekt jej systematycznej pracy oraz zaangażowania nauczyciela  - Pani Kingi Rutkowskiej.

Warto dodać, że w tym roku szkolnym dwoje uczniów szkoły podstawowej uzyskało tytuł finalisty – Julian Szczepkowski z języka polskiego, a Błażej Gapski z języka  angielskiego. Obaj chłopcy są uczniami klasy VII, a przygotowywały ich Panie – Renata Afeltowicz oraz Magdalena Urbańska. Obaj uzyskali zaświadczenia Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz punkty, które będą miały znaczenie w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Marii, Julkowi, Błażejowi, Pani Kindze, Renacie i Magdalenie serdecznie gratuluję:)

Wszystkim uczniom życzę radości z nauki, motywacji do wysiłku i osiągania wspaniałych sukcesów, a nauczycielom wielu uczniów chętnych do pracy i przygotowania się do wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Sylwia Owsińska

 

 


Zdjęcie

Zdjęcie

 


Komentarze (2):

~Sztutowiak (niezalogowany) / 27.04.2018, 10:54
Sztutowo Rules!!!
~Malinova (niezalogowany) / 29.04.2018, 10:01
Gratulacje!
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.