Sztutowo
20 oC
niedziela, 21 lipca 2019
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
20 oC

Kąty Rybackie: mężczyzna poszukiwany w wodzie, odnalazł się na lądzie

31 lipca 2018, 09:30
Kąty Rybackie: mężczyzna poszukiwany w wodzie, odnalazł się na lądzie
W poniedziałek po godzinie 16:00 służby zostały powiadomione, że na plaży w Kątach Rybackich, w okolicach głównego wejścia mężczyzna prawdopodobnie wszedł do wody i zaginął. W akcji poszukiwawczej brała udział jednostka BSR ze Sztutowa, na miejscu pracowali także policjanci. Jak się okazało po kilkudziesięciu minutach poszukiwań mężczyzna znajdował się na innym odcinku plaży po czym wrócił, cały i zdrowy.


Zdjęcie

 


Komentarze (1):

~Dyzio (niezalogowany) / 31.07.2018, 12:26
Facet grzecznie i w spokoju piwko pil w henekenie i zdziwiony przypadkiem zapytal kogo szukają? Gdy usłyszał swoje nazwisko po cichu w myslach mial nadzieje, że po 30 latach męczarni dostał drugą szanse.. a jednak stara żyje i jeszcze wkurwiona że sie nie odmeldowal i musiala wezwac SAR bo nie zostawil jej kasy na kebaba..
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.