Sztutowo
9 oC
niedziela, 26 maja 2019
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
9 oC

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

2 października 2018, 15:00
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem
Jak informuje Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni dziś w nocy oraz jutro (03.10) możemy spodziewać się silnego wiatru oraz wzrostu poziomu wód lokalnie powyżej stanów alarmowych.

Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 75 km/h, z kierunków zachodnich.

W związku z wysokim napełnieniem Bałtyku (538 cm) oraz prognozowaną sytuacją meteorologiczną, niemal na całym Wybrzeżu RP, przewidywane są gwałtowne wzrosty poziomów wody głównie powyżej stanów ostrzegawczych, lokalnie z możliwością przekroczenia stanów alarmowych. Początkowo, największe wzrosty stanów wody, będą obserwowane na wybrzeżu zachodnim a następnie (kilka godzin później) na wybrzeżu wschodnim.


Komentarze (1):

~... (niezalogowany) / 02.10.2018, 22:44
Znaczy będzie pizgać jak w kieleckim ... :D
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.