Sztutowo
5 oC
piątek, 3 kwietnia 2020
Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
5 oC

Teren pod Przekop Mierzei Wiślanej - zdjęcia z lotu ptaka

24 lutego 2019, 17:50
Teren pod Przekop Mierzei Wiślanej - zdjęcia z lotu ptaka
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która pokazuje aktualną sytuację na terenie przyszłego Przekopu Mierzei Wiślanej. Obecnie trwają prace porządkujące teren, polegające na uprzątnięcia drewna oraz gałęzi.

Czytaj także:
Komentarze (17):

~Sztutowianin (niezalogowany) / 24.02.2019, 20:34
Piękny widok!!!!! Teraz kopać bo po wyborach Wiosna zabroni 😁😁😁
~Ciekawa (niezalogowany) / 24.02.2019, 23:45
Ok, jestem przeciwko wycinaniu drzew itp. Niedługo pozostaną nam same miasta z betonu, ale... Może nie politycy, tylko tzw. „miejscowi” się wypowiedzą. Czy ta inwestycja faktycznie podniesie Wasz komfort życia? Czy biznesowo Wam pomoże? Tak uczciwie. Jeżeli tak, to moim zdaniem nie ma znaczenia kto (PIS, PO, PSL....) daje pieniądzie, może faktycznie to ma sens.
~Rychu (niezalogowany) / 25.02.2019, 07:15
Niech kopia, najwyzej jak inwestycja nie przyniesie zadnych korzysci zasypia kanal i wszystko wroci do normy.
~Malinova (niezalogowany) / 25.02.2019, 12:08
... a być może powstanie tam piękny hotel z niesamowitym widokiem ;).
~Berlin (niezalogowany) / 25.02.2019, 19:09
Jeszcze nikt nie zaczął kopać a dopiero tylko drzewa wycieli a już ile wiary jedzie zobaczyć do nas co tam się wyrabia, to wyobraźcie sobie co to będzie i ile ludzi przyjedzie jak przekop powstanie.
~SQPR (niezalogowany) / 25.02.2019, 21:24
Szkoda gadać.czuję sie bezsilny wobec wybranej niestety w sposób demokratyczny tzw. władzy.Ale ona też powinna słuchać głosu mieszkańców,ekologów,ekonomistów.A tego nie robi. Trudno taki jej prawo.
Demokracja polega na tym ,że każdy głos prof, uniwersytetu i menela jest równowazny.i tak powinno byc,bo nikt jeszcze nie wynalazł bardziej sprawiedliwego systemu wyboru władzy.Starożytni Grecy okresowo z niej rezygnowali na rzecz dyktatury ,ale to chyba mamy obecnie w Polsce.Czy o to w tym wszyskim chodzi?
~Mieszkaniec mierzei (niezalogowany) / 25.02.2019, 22:43
Niby tylu jest przeciwników w Internecie A na protest przychodzi 10 osób w tym rodzina burmistrza krynicy i urzędnicy i radni krynicy... większość mieszkańców mierzei są za tą inwestycją . To daje do myślenia że te wpisy są opłacone przez Rosję. Dziś czytałem że mają robić Aquapark po rosyjskiej stronie. Niech sobie przyjmą krynicę od razu . Nikt ich nie będzie żałował
~Mieszkaniec mierzei (niezalogowany) / 25.02.2019, 22:48
Mnie jeszcze ciekawi czy urzędnicy z Krynicy którzy poszli na protest wzięli urlop czy robili to w godzinach pracy?
~Kowalski (niezalogowany) / 25.02.2019, 23:03
No właśnie pytanie kto ma rację Ty będąc sługusem zimnego czekisty Putina, Makreli i finansowego grandziarza Sorosa gdzie służąc im doprowadzasz do zaciskania się obustronnego imadła z boków naszej głowy, gdzie będziemy mogli poruszać tylko w jedną stronę - w górę i dół godząc się na wszystko, czy my obecnie stojący za stronnictwem amerykańsko żydowskim i światowym hegemonem i żandarmem, któremu obecnie nikt nie jest w stanie podskoczyć?
Powiedz mi człowieczku co nazywasz dyktaturą spełnione obietnice wyborcze na które ludzie poszli i zagłosowali czy ponad 2 tyś afer począwszy od podsłuchów w sowa i przyjaciele, amber goldach, seryjnym samobójcy przez którego znikło ponad 30 osób, podsłuchiwanie dziennikarzy, hazardowa kompromitacja czy 130 mld zł zajumanych przez rząd z oszczędności ludzi na OFE? I jeszcze żeby ta banda miała jakiś plan wyborczy ach zapomniałem jest jeden odsunąć pis od władzy dlaczego? - BO TAK!
Doskonale wiem, że obecny rząd nie jest idealny wręcz doprowadza mnie czasem do szału za obracanie wszystkiego w sukces nawet porażek, za serwowany socjal zamiast obniżenie podatków i tym samym kosztów państwa przez mnożenie biurokracji, za kulejącą politykę zagraniczną, za włażenie w pupę ickom i jeszcze kilka kwiatków by się znalazło, ale jak ma wrócić to co było wtedy - nie dziękuję.
~do mieszkaniec mierzei (niezalogowany) / 25.02.2019, 23:09
To nie jest aquapark tam będzie wyrzutnia rakiet Topol-M: RS-20 i RS-26. z zasięgiem do 11tyś km.
~Proste pytanie (niezalogowany) / 26.02.2019, 01:24
Dlaczego burmistrz miasta przeciwnego wobec przekopu się nie wypowiada i nie przychodzi na protesty tylko przysyła rodzinę i pracowników w godzinach pracy? a pierwsza dama naszego włodarza jest jego podwładną i jest powiązana w KRS z tymi samymi osobami co chodzili ze szmatami przeciwko przekopowi??? o co tutaj chodzi? może nasz włodarz wyjaśni to na zebraniu wiejskim
~Do mieszkańca mierzei (niezalogowany) / 26.02.2019, 01:39
Jeszcze na protest przyszli tzw. hotelarze z Krynicy. Wywiady można obejrzeć na żuławy telegraf . Chłop się tylko ośmieszył można obejrzeć jego wypowiedzi . A ponoć to mieszkaniec Sztutowa. A ten drugi Adrianek od szkoły w piaskach jakoś się nie pokazywał . Tylko zdjęcia robił swoim paziom.
~Adrian Bogusłowicz (niezalogowany) / 26.02.2019, 15:28
Do tego bezimiennego "bohatera": Adrianek to ja jestem dla rodziców, dla niepotrafiących się podpisać z imienia i nazwiska jestem Pan Adrian Bogusłowicz. Jak się ma odrobinę odwagi cywilnej i chce się wyrażać opinie o innych to się podpisuje imieniem i nazwiskiem wtedy możemy dyskutować.
Przy okazji pozdrawiam mieszkańców sąsiedniej gminy Sztutowo :)
PS. Szkoda drzew ale mam nadzieję, że to tylko ciąg dalszy marketingu dobrej zmiany.
~Jestem za (niezalogowany) / 26.02.2019, 18:17
Każdy wlodarz i radny powinien odsłonić maskę i powiedzieć wprost czy jest za czy przeciw przekopowi. Dość lawirowania i slizgania się po temacie
~SQPR (niezalogowany) / 26.02.2019, 19:35
Kowalski,ten biały proszek.który dali Ci do wciągnięcia to nie był cukier puder.Jak już dojdziesz do siebie przeczytaj to co napisałeś i zastanów się nad sobą.To tyle bo głowa zaciśnięta w imadle troche mnie boli.
Powodzenia życzy sługus zimnego czekisty,makreli i grandziarza Sorosa.
P.S. Myśle ,że IQ mojego psa jest obecnie wyższe niż Twoje.
~Kowalski (niezalogowany) / 27.02.2019, 20:00
Żyj dalej w wyimaginowanym świecie zaprojektowanym przez okrągły stół i słuchaj dalej bandę medialną utworzoną przez ukradzione pieniądze z FOZZ, doucz się dziecko bo nie wiesz z czego ten świat się składa, a jak widzę twój świat.. a sorry mydlana bańka składa się tylko z jeść, pić, spać i sr.ć - a jak taka ciemnota próbuje narzucić innym jak ma być lepiej to tylko wyglądać końca.
Chyba, że mamusia nie nauczyła czytać ze zrozumieniem to co tu dyskutować konstruktywnie o różnych sprawach z lemingiem, i nie ma co się dziwić jak nie opłacony to durny wolontariat najgorszy sort pełniącego obowiązki obywatela.
~Stanisław Anioł (niezalogowany) / 01.03.2019, 10:52
Moim zdaniem należy kopać, kopać i jeszcze raz kopać. Jak powiedział Sofronow, kto pod kim dołki kopie, ten zostaje Burmistrzem.
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.