Sztutowo
5 oC
piątek, 3 kwietnia 2020
Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
5 oC

Apelujemy o ostrożność! Złodzieje grasują w gminie Sztutowo

23 czerwca 2019, 22:30
Apelujemy o ostrożność! Złodzieje grasują w gminie Sztutowo
Otrzymujemy coraz więcej sygnałów o pladze kradzieży w gminie Sztutowo. Złodzieje włamują się do domówi i mieszkań na terenie gminy Sztutowo. Okradani są także turyści w placówkach wynajmujących pokoje. Apelujemy do wszystkich o zachowanie ostrożności i czujności. Istnieje prawodpodobieństwo, że za kradzieże odpowiada zorganizowana grupa złodziei. W załączeniu przesyłamy relacje naszych czytelników. Można także nadsyłać swoje relacje.

Poniżej kilka wiadomości, które otrzymalismy w tej sprawie:

Witam dzisiejszej nocy podczas pobytu w sztutowie zostalam okradziona zlodzieje weszli noca do domu i mnie okradli. Policja powiedziala iż jest to częsta sytuacja w Sztutowie. Miesiac temu zostala pobita mloda kobieta równierz przy próbie kradzieży rowerów. Moze warto napisac o tym ostrzec ludzi. Zwiększyć ich świadomość. Moze ktos coś wie i pomoże w uchwyceniu sprawców.

 

W domu wczasowym dziś w nocy przez uchylone okno weszli zlodzieje. Podczas kradzieży w domu przebywało 7 osob w tym dzieci. Zlodzieje ukradli laptopy oraz biżuterię Na miejsce zostala wezwana policja która niezwłocznie przeprowadziła odpowiednie czynności. Miesiąc temu na tej samej ulicy doszło do brutalnej napaści na mieszkankę Sztutowa która przy próbie kradzieży rowerów ze swojej posesji doznala obrażeń cielesnych w tej sprawie sprawcy zostali schwytani. Z ustaleń policji wynika iż wlamanie przez uchylone okno podczas snu właścicieli jest częstym przypadkiem w kurortach turystycznych. Do tej pory Sztutowo bylo dla mnie najbezpieczniejszym miejscem na swiecie po dzisiejszych wydarzeniach nie czuje sie bezpieczna we własnym.domu. Może dzieki.państwa artykułowi ochroni to.innych i być może ktoś zauważy skradzione laptopy czy biżuterię i pomoże w schwytaniu przestępców którzy mogli zrobić nam tej nocy wszystko

Komentarze (15):

~co tu się dzieje (niezalogowany) / 23.06.2019, 23:28
Gdzie jest policja, dlaczego nie ostrzega mieszkańców??!!
~Affa (niezalogowany) / 23.06.2019, 23:43
Ponoć to samo dzieje się w Krynicy morskiej to pewnie ta sama szajka. Niestety raz próbowali nas okraść okraść a potem naszą sąsiadkę dziś w nocy okradli.
~ACAB (niezalogowany) / 23.06.2019, 23:45
No właśnie gdzie jest policja? Przepraszam Im trzeba podać na tacy wtedy się chwala.
Na interwencji ? Hmmm nie będę komentował i może puszczę to w nie pamięć wkoncu......
Weźcie się do pracy jak inni pracujący a nie. Raz byłem prosiłem o interpretację na placu zabaw? Odpowiedz brak czasu i ludzi. Ja pier...... Ok ale jak przyjedziecie na interwencję na plac zabaw to wam przypomnę o co prosiłem x MSC temu.
Porażka im najlepiej trzeba przyprowadzić delikwenta wtedy napiszą może raport Jak nie bd za późna godzina
~wiślanka (niezalogowany) / 24.06.2019, 00:15
W Kątach Rybackich słyszałam o 3 włamaniach :(
~Maks (niezalogowany) / 24.06.2019, 05:29
jak trwoga to do Boga
jak dużo teraz mamy do powiedzenia na temat policji bo jest potrzebna a jak nie to wszystkie psy na niej wieszacie .
~ja (niezalogowany) / 24.06.2019, 07:18
W Stegnie słyszałam o tak wielu kradzieżach, że straciłam rachubę :(
~wiślanka (niezalogowany) / 24.06.2019, 15:47
W Kątach Rybackich słyszałam o 3 włamaniach :(
~banda stiepana (niezalogowany) / 24.06.2019, 17:43
Zatrudniajcie więcej ukraińców, w dzień będą u was robić w nocy was okradać.
~Major rez. Usman (niezalogowany) / 24.06.2019, 23:17
Pan dawaj diengi bo ubiju kak sabaku ! Coś w tym jest.Podobno ci,którzy nie znależli pracy na czarno lub zostali z niej wyrzuceni za lenistwo albo tzw. 2 lewe ręce próbują napadać i kraść.Ale jak się przed tym obronić? Wzmożone patrole Policji ? W sezonie to bardzo trudne.Przyznaję ,że nie wiem jak ich odstraszyć .Może macie jakieś pomysły?
~Uwaga!!! (niezalogowany) / 25.06.2019, 15:35
Cyganie się pojawili. Jeżdżą na słowackich blachach Seat Alhambra
~Major rez. Usman (niezalogowany) / 25.06.2019, 21:16
I jak kiedyś sprzedają patelnie ?
~Major rez. Usman (niezalogowany) / 28.06.2019, 23:50
Uruchomiłem swoje kontakty. Ich szef to Stiepan Małolepszy /mieszkał podobno w Poprawczaku w Polsce gdzies w okolicy Wschowa ? Wędziowa? i ma tu starych znajomych.Jest podobno niebezpieczny.Proponuję nie odpowiadać na propozycje zakwaterowania ,bo to mogą być tzw. przeszpiegi.
~miwszkanka (niezalogowany) / 30.06.2019, 18:04
monitoring i fotoradary to pomoże bezpieczeństwu bo za mało patroli policji a wypadków pełno bo przekracza się szybkość i to w miejscach zabudowanych
~Ania (niezalogowany) / 01.07.2019, 16:00
Typowy, letni, zlodziejski "biznes". Uwazajmy na siebie i inyych, reagujmy, jesli cos podpada, to sie ochronimy - ich jest kilku a nas ponad tysiac mieszkkancow!
~emeryt (niezalogowany) / 02.07.2019, 22:26
Panie Wójcie za dupę policjantów, zwłaszcza teraz gdy mamy sezonowych, mają jeździć, chodzić pieszo mają patrolować za to biorą pieniądze, ponadto sugeruję zobligować Straż Graniczną, do nocnych patroli, pewno dostają od UG kasę na paliwo.wiec niech to odpracują. Kiedyś na Mierzei były 3 posterunki policji zapewniające patrole i 2 patrole na dobę z SG . Moze nie była to Formoza tylko A.K, ale przynajmniej było ich widać i działali prewencyjnie. A mieszkańcy muszą reagować na każdą obcą osobę kręcącą się bez określonego celu po ulicy, To naprawdę jest zauważalne. Oni złodzieje muszą zrobić przed włamem rozpoznanie, no chyba, ze im miejscowy wystawia domy, jak to już miało kiedyś miejsce.
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.