Sztutowo
19 oC
środa, 15 lipca 2020
Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
19 oC
 Baner

Podejrzany o serię kradzieży na Mierzei Wiślanej zatrzymany

1 lipca 2019, 18:30
Podejrzany o serię kradzieży na Mierzei Wiślanej zatrzymany
Pewien elblążanin ma na koncie 10 włamań do domów na terenie Mierzei Wiślanej. Mężczyzna gdy dostał się już do wnętrza domu zabierał co cenniejsze przedmioty. Policjanci odzyskali część kosztowności. Teraz wrócą one do prawowitych właścicieli.

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 53-latkowi z Elbląga. Mężczyznę zatrzymali policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu elbląskiej komendy. Jak się okazało ma on na koncie szereg włamań do domów na terenie Mierzei Wiślanej. Policjanci zabezpieczyli u pasera, znaczną ilość wartościowych przedmiotów. To jemu 53-latek sprzedał te przedmioty. Wśród nich były elektronarzędzia, srebrne naczynia, biżuteria oraz sprzęt elektroniczny. Przedmioty te wrócą teraz do swoich prawowitych właścicieli. 53-latek odpowie natomiast za włamania. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Czas do procesu mężczyzna spędzi w zakładzie karnym. W chwili zatrzymania okazało się bowiem, że ma on do odbycia karę 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Poniżej zdjęcia odzyskanych łupów:


Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

 

inf. KMP Elbląg

 


Czytaj także:
Komentarze (6):

~Affa (niezalogowany) / 02.07.2019, 00:30
Super! I tych za pobicie w Sztutowie kobiety też złapali byle na tym się nie skonczylo, że tylko zlapali
~nie ma jak sezon... (niezalogowany) / 02.07.2019, 00:41
Brawo Panowie :) Dziękujemy za szybką interwencję . Dziękujemy też za Waszą obecność przy drodze koło osiedla gdzie auta jadą z prędkością znacznie przewyższającą dozwoloną( zamiast 40 ...jest koło 80 lekko) ,jak również rzadko raczą zatrzymywać się przed przejściem ...co jest skandalem i NIEBEZPIECZEŃSTWEM DLA MIEJSCOWYCH! Proponuję również zainteresować się dziwnymi zgromadzeniami NIETUTEJSZYCH MENELI I PATOLOGI (znak rozpoznawczy- chłodne piwko w cieniu drzewek pite ) - w sam raz miejsce na na NARADY GDZIE ZROBIĆ KOLEJNY WŁAM.
~Poszkodowana (niezalogowany) / 02.07.2019, 07:56
Dziękujemy Policji za szybkie, skuteczne działanie. Brawo!!!
~anatol szuka miliona (niezalogowany) / 02.07.2019, 10:39
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo dla naszych dzielnych polucjantów.
~Mirek (niezalogowany) / 02.07.2019, 12:41
Dobrze ze go zlapali,z czasem powilutku rozebralby sluze w przekopie,polak potrafi!!
~Berek (niezalogowany) / 30.07.2019, 17:32
Jak czytam o takich złodziejach to mi się na wymioty zbiera. Tak samo kradnie władza w wielu urzedach. Napychają sobie kieszenie za nasze podatki.
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.