Sztutowo
2 oC
piątek, 28 lutego 2020
Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
2 oC

Państwowy Program dla Żuław. Wielka szansa dla miejscowych rolników

11 października 2019, 21:00
Państwowy Program dla Żuław. Wielka szansa dla miejscowych rolników
W czwartek 10. października 2019 w Nowym Dworze Gdańskim na zaproszenie posła Kazimierza Smolińskiego odbyła się prezentacja Wieloletniegio Programu dla Żuław Wiślanych. Niestety pozyskaniem środków dla miejsowych rolników nie byli zainteresowani ani Wójt Gminy Sztutowo Robert Zieliński, ani przewodniczący Rady Gminy Sztutowo Marcin Owsiński, którzy nie wzięli udziału w spotkaniu.  

Można stwierdzić, że jedyną propozycją dla miejscowych rolników, jaką mają panowie Zieliński i Owsiński oraz większość Rady Gminy Sztutowo  to wielokrotna podwyżka za śmieci, która właśnie wchodzi w życie.

Tymczasem poseł Kazimierz Smoliński wraz z kandydatem na senatora dr Kazimierzem Janiakiem oraz dr Piotrem Mańko przedstawili kompleksowe rozwiązania dla żuławskich rolników w ramach tworzonego obecnie międzyresortowego programu dla Żuław Wiślanych szczególnie w zakresie melioracji, który jest elementem wieloletniej strategii dla rolnictwa.

 

Szczegółowe informacje w materiale filmowym Zuławy TV:

 

 


Zdjęcie

Zdjęcie

 


Czytaj także:
Komentarze (2):

~Z bliskiej oddali. (niezalogowany) / 11.10.2019, 22:35
Bravo.
~Syn rolnika (niezalogowany) / 11.10.2019, 22:45
Pan O. Cale zycie nienawidzi rolników wiec co on może im zapronować. Maly mściwy człowieczek bedzie im pluł w twarz do konca życia
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.