Sztutowo
-6 oC
wtorek, 19 stycznia 2021
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
-6 oC

Czy dojazd na Mierzeję Wiślaną zostanie ograniczony?

23 marca 2020, 20:30
Czy dojazd na Mierzeję Wiślaną zostanie ograniczony?
Burmistrz Helu jako pierwszy samorządowiec wystąpił do Wojewody Pomorskiego w sprawie wprowadzenia czasowego ograniczenia i zakazu wjazdu na Półwysep Helski dla osób przyjeżdżających w celach turystycznych i rekreacyjnych. W jego ślady zamierza pójść Burmistrz Krynicy Morskiej Krzysztof Swat, który chce złożyć wniosek o ograniczenie wjazdu i wyjazdu z Krynicy Morskiej, a gdyby do wniosku włączył się Wójt Gminy Sztutowo - Robert Zieliński także o ograniczenia ruchu na całej Mierzei Wiślanej. Szczegółowe informacje w rozwinięciu.

Jeżeli decyzja Wojewody Pomorskiego będzie pozytywna w przypadku Półwyspu Helskiego, zamierzam zwrócić się z podobnym wnioskiem do Pana Wojewody w odniesieniu do Krynicy Morskiej, a jeżeli Wójt Sztutowa będzie chciał się dołączyć do takiego wniosku to również ograniczenie dostępu na Mierzeję Wiślaną. - Burmistrz Miasta Krynica Morska, Krzysztof Swat

 


Komentarze (27):

~Andrzej (niezalogowany) / 23.03.2020, 21:50
Bardzo dobry pomysl, warszawiaki przyjezdzaja i zostawiaja u nas swoje chorubska i bakterie.
~Wopek emeryt (niezalogowany) / 23.03.2020, 22:04
Do Krynicy Morskiej cała warszawka się zjechała i łażą po lesie i po granicy.Kichają i pluja. Straż graniczna nie ma nawet Baraka socjalnego na granicy! Zaraz zostaniemy bez straży granicznej i policji jak złapią wirusa!!!
~zostań w domu (niezalogowany) / 23.03.2020, 22:40
największy sajgon jest w Krynicy, bydło tłoczy się w Polo jak sardynki w puszkach i nikt z tym nic nie robi. Niech burmistrz na swoim podwórku zacznie robić porządki a od Sztutowo się odczepi!!
~Zosia (niezalogowany) / 24.03.2020, 06:07
Najazd turystów choć oczekiwany w sezonie to jednak należy ograniczyć na chwilę obecną. My Mieszkańcy staramy się przestrzegać ograniczeń, ale mamy "przyjezdnych" którym ( nie wszystkim) wydaje się że u nas mogą śmiecić, hałasować, spuszczać pieski ze smyczy bo przecież nie gryzą i nie zarażają, a to że gonią innych wypoczywających to nie problem, o śmieciach i innych pozostawionych "skarbach" wszyscy wiedzą. Nasz Skarb to właśnie nasze piękne naturalne tereny i My Mieszkańcy powinniśmy dbac o nie ze wszystkich sił, i wszystkimi środkami. Tak, nasze Władze powinny ograniczyć "najazd" w obecnej sytuacji na jakiś czas!
Życzę Nam Mieszkańcom zdrowia, a Władzom aby zadbały o Nas w sposób jaki mogą, a mogą wiele!
~Bob (niezalogowany) / 24.03.2020, 08:41
W niedziele widać było jak z krynicy wracały passaty z grażynami i januszami z dziećmi. Zamiast siedzieć miastach w swoich apartamentach, które będą spłacać jeszcze przez następne 20 lat pojechali sobie nad morze. Jakby tego jeszcze mało trzeba było wejść do każdego otwartego sklepu a to w jednym kupić sobie loda, w drugim radlerka cytrynowego a w trzecim energetyka albo olejek do e-papieroska
~turysta (niezalogowany) / 24.03.2020, 10:26
i tu się zaczyna pazerność. jakby właściciele kwater czy hoteli, którzy tak boją się zarazy, zamknęli swoje domy, to pseudo turyści by nie przyjechali. A dlaczego ? no właśnie , bo musieli by spać w samochodach.
Mamona przesłania nawet strach przed zarażeniem.
~Zamykać mierzeje!!!! (niezalogowany) / 24.03.2020, 10:31
Robert na co czekasz!!!?????????
~No jak na co czeka ? (niezalogowany) / 24.03.2020, 11:03
Robert czeka na wytyczne od Marcina . Sam nie postanowi nic .
~Jaa (niezalogowany) / 24.03.2020, 12:50
Marcin schował się podobnie jak Jarek z W-wy :huh:
~Dobra ...już nie trzeba . (niezalogowany) / 24.03.2020, 14:03
Rząd wprowadził obostrzenia w przemieszczaniu się . Chwała Panu .
~jurek (niezalogowany) / 24.03.2020, 14:49
To może wprowadzić zakaz mieszkańcom gmin Krynica i Sztutowo poruszania się po terenie reszty naszego Kraju .Są graniczenia w hotelarstwie na terenie całego kraju a jak tego nie potraficie dopilnować bo kupę cwaniaków u was jest to pretensje do siebie
~Kąciak (niezalogowany) / 24.03.2020, 20:32
Wystarczy przejechać po Kątach i zobaczyć domy pełne ludzi niektórych chyba zakazy wynajmu nie dotyczą. Wstyd tylko bo robią to nawet Ci co powinni dawać przykład -WSTYD !!!
~mieszkanka (niezalogowany) / 25.03.2020, 08:10
powinny być kontrole w tych mieszkaniach co jest prowadzony wynajem czy to wczasowiczom czy
robotnikom zatrudnionych przy przekopie .Na nieszczęściu niektórzy kwaterodawcy chcą się bardzo
szybko dorobić.
~do Kąciak (niezalogowany) / 25.03.2020, 13:33
Czerwona tablica na domu .Ona nie ma wstydu
~Rybka (niezalogowany) / 25.03.2020, 17:07
Ale to nasze dorosłe dzieci i wnuki nie mogą przyjechać do Kątów do domów rodziców pomieszkać na czas gdy mąż w w innym mieście ma kwarantannę bo zjechał z trasy?
~ela ela (niezalogowany) / 26.03.2020, 07:06
Wójt u swoich konfidentów nie widzi.Jak jedzie koło tej pani to akurat patrzy na Zalew
~mieszkanka (niezalogowany) / 26.03.2020, 08:01
skontrolować dom Pani sołtys w Kątach Rybackich , wynajmuje pokoje dla pracowników, potem
chodzi zbiera podatki , naraża ludzi na zachorowanie, powinna dawać przykład a nie tylko liczy się
dla niej tylko kasa i jeszcze raz kasa,
~Morawiecki stawia na PL (niezalogowany) / 26.03.2020, 11:23
Kiedy polskie firmy zaczynają produkcję maseczek i respiratorów rząd kupuje od Chin to samo. Brawo.
~Charon (niezalogowany) / 26.03.2020, 21:19
Podnieść Mosty !!!
~Duda załatwił (niezalogowany) / 27.03.2020, 00:01
Już połowa chińskiej pomocy trafiła do śmieci. Czesi, Hiszpanie i Włosi wyrzucili testy chińskie i rosyjskie. Oto pomoc chińska. I trzeba jeszcze zapłacić.....
~Dr Quinn (niezalogowany) / 27.03.2020, 23:18
A nie przyszło komentującemu plebsowi na myśl, że ten wirus to jedna wielka ściema i mistyfikacja na potrzeby baksterów aby ogolić nas i resztę świata z resztek wolności, oszczędności i własności (90% Polaków jest zadłużona)?
Dobra rada na przyszłość przestańcie szczuć i podpier.... anonimowo jeden drugiego bo zarabiać każdy ma prawo a nawet obowiązek i jedzcie od czasu do czasu kapustę kiszoną to nic wam nie będzie.
~załamka (niezalogowany) / 28.03.2020, 14:19
W tą słoneczną sobotę po naszych ulicach krążą auta z wszelkimi rejestracjami ...pół Polski postanowiło sprawdzić co słychać nad morzem . Dziękujemy.
~do Dr Quinn (niezalogowany) / 28.03.2020, 14:40
Mamona Ci resztę mózgu zlasowała nie widzisz co się dzieje na świecie tysiące ludzi już umarło a mogą umrzeć miliony jak się nie zmobilizujemy i nie opanujemy tego na początku to będzie masakra .A Ty tylko o mamonie
~M.K.B (niezalogowany) / 28.03.2020, 18:54
Poczekajmy, jak będą drugie Włochy, jak zacznie umierać po 500 osób na dobę. Może wtedy i rozum przyjdzie, ino chyba za późno.
~RRmik (niezalogowany) / 29.03.2020, 10:19
Wczoraj i tydzień temu był nalot szarańczy na Mikoszewo. Są wszędzie.Nie obowiązują ich żadne znaki zakazu.~Brońmy się!! (niezalogowany) / 29.03.2020, 12:56
CHINY OSZUKAŁY CAŁY ŚWIAT! Brawo CHINY.
Dla tych, którzy jeszcze nie zrozumieli, co się dzieje! Co Chiny otrzymały w ciągu ostatnich trzech miesięcy:
1. Chiny skutecznie przygotowały się do wojny nowej generacji – wojny bioinformacyjnej.
Odbyły się ćwiczenia w kraju i pokazały światu mistrzowski warsztat!
Wypowiedziały wojnę bioinformacyjną całemu światu i bez jednego strzału i okupacji pokonały wszystkie kraje. Posłały wirus na cały świat, rozprzestrzeniając horror, strach i chaos, śmierć ludzi i zniszczenie gospodarek krajowych na całym świecie!
2. Przeprowadziły spis powszechny ludności. Szybki i skuteczny.
3. Zaostrzono dyktaturę cyfrową. Kontrola sieci społecznościowych i wszelkiej komunikacji.
4. Stworzyły system do szybkiego ustalenia wszystkich kontaktów w sieciach społecznościowych pożądanej osoby: kto jest z nią w kontakcie, z kim się przemieszczała, gdzie była, z kim się komunikowała.
5. Wszyscy nielegalni imigranci zostali zidentyfikowani i wielu zostało eksmitowanych z kraju.
6. Wielu obcokrajowców i szpiegów zostało usuniętych z kraju w łagodny sposób. Sami dążyli do ewakuacji. Resztę zidentyfikowano i przyjęto pod kontrolę.
7. Opracowano mechanizm masowego i ostrego blokowania całego kraju.
8. Pokazano całemu światu do czego zdolne są Chiny. Umieszczenie 1,5 miliarda ludzi w pełnej kwarantannie, założenie na wszystkich masek – to jest potężny wpływ, podobnie jak budowa ogromnego szpitala w ciągu tygodnia.
9. Cały kraj został nauczony, jak dbać o higienę.
10. Przyjęto ustawę zakazującą spożywania dzikich zwierząt, co jest normą w wielu krajach.
11. Pokazano światu, jak bardzo wszystkie kraje są zależne od Chin.
12. Zamrożono wiele łańcuchów produkcyjnych na całym świecie, wywołując globalny kryzys. Zatrzymano całą produkcję na całym świecie!
13. W służbach policyjnych i różnych służbach reagowania kryzysowego masowo wprowadza się użycie dronów i automatycznych urządzeń śledzących.
14. Opracowano system masowego obrazowania termicznego z automatycznym obliczaniem danych anomalii.
15. Zaktualizowano algorytmy działania kamer wideo z rozpoznawaniem twarzy uwzględniając osoby noszące maski, a więc teraz sposób chodzenia osoby jest również uwzględniany w rozpoznawaniu osobowości.
16. Masowo i szybko tworzone są systemy do automatycznej dostawy towarów.
17. Opracowano system elektronicznych obozów koncentracyjnych.
18. Protesty w Hongkongu ustały, a wpływy tamtejszego rządu wzrosły.
19. Najważniejsze.
Podczas gdy świat wciąż pogrąża się w kryzysie, Chiny już go opuściły i za grosze wykupiły akcje wszystkich zagranicznych firm działających w Chinach.
Kupują tańsze aktywa wszystkich przedsiębiorstw na całym świecie.
Pomagają słabym finansowo państwom, zwiększając swój wpływ globalny. Zyskuje na niższych cenach ropy.
Tworzą nowe sojusze i porozumienia.
Podczas gdy cały świat zmaga się z fikcyjną pseudo-epidemią KORONAWIRUSA (COVID-19), przejęły kontrolę nad całym światem!
Z powyższych informacji wynika, że kierownictwo i parlamenty wszystkich krajów na świecie znalazły się pod całkowitą kontrolą Chin, wykorzystując najnowsze technologie, które są głównie produkowane w ich kraju i od wielu lat dostarczane na całym świecie.
Póki Rosja, USA i Europa decydowały, kto zdominuje świat, Chiny zasiadły w fotelu królewskim.
Smutne, ale fakty mówią same za siebie!
~zas (niezalogowany) / 13.04.2020, 11:41
Słuchajcie miejscowi wieśniacy dzięki tej szarańczy to w ogóle istniejecie i świat cokolwiek wie o waszym istnieniu. Pogadamy po sezonie jak bieda zajrzy wam w gacie
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.