Sztutowo
18 oC
czwartek, 1 października 2020
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
18 oC

Siłownia i fitness JOGYM w Sztutowie zaprasza

5 września 2020, 12:20
Siłownia i fitness JOGYM w Sztutowie zaprasza
Chcesz zacząć ćwiczyć na siłowni, polepszyć swoją sylwetkę i samopoczucie, ale nie wiesz gdzie i jak się do tego zabrać ? Nic prostszego ! Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej siłowni JOGYM mieszczącej się przy ul. Kanałowej 8 w Sztutowie (ponad 220 metrów kwadratowych powierzchni).

Dysponujemy kompletnym sprzętem do treningu siłowego, cardio i funkcjonalnego. Posiadamy między innymi ponad 1000 kg wolnych ciężarów, ławeczki o różnym kącie nachylenia, maszyny stosowe, bramę treningową, suwnice Smitha, suwnicę do nóg, klatkę RIG, bieżnie, orbitreki, rowerki i wiele wiele innych niezbędnych do ćwiczeń rzeczy. Jak widać nie jesteśmy typową piwniczną siłownią w której dominuje tylko żelastwo,  a obiektem na którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli masz obawy, że nie będziesz wiedzieć jak używać maszyn to wystarczy wykupić trening z naszym trenerem personalnym, który wyjaśni zasady ich działania a jeżeli będzie potrzeba dobierze odpowiednią dietę lub poprowadzi przez cały okres treningów.

Dodatkowo mamy w ofercie również zajęcia grupowe, w które wplatamy elementy treningu siłowego, powięziowego, medycznego czy jogi, suplementy oraz monitor składu ciała, aby móc na bieżąco kontrolować swoje postępy.

Regulamin, cennik oraz godziny otwarcia znajdują się na stronie www.jogym.pl lub na podstronach naszego FB.

DLACZEGO POWINIENEŚ UCZĘSZCZAĆ NA SIŁOWNIĘ?

  • poprawa samopoczucia
  • zwiększenie siły i wytrzymałości
  • wzmocnienie serca
  • wzmocnienie układu kostnego (osteoporoza zaczyna się mniej lub bardziej u każdego już od około 30 roku życia)
  • poprawa funkcjonowania układu odpornościowego
  • opóźnienie procesów starzenia

    Również kobiety powinny trenować siłowo. Wiele kobiet obawia się chodzić na siłownię ze względu na strach przed nabraniem dużej muskulatury jak u mężczyzn. Możemy uspokoić Was drogie Panie, możecie trenować ciężko siłowo i nie staniecie się tacy jak mężczyźni, ponieważ nie macie tyle testosteronu co mężczyźni (chyba, że go dostarczycie z zewnątrz ;)). W zamian za trening siłowy otrzymacie silniejsze i pełniejsze kształtem mięśnie oraz jędrniejsze ciało. Do tego, jeśli dołożymy wzmocnienie kości i lepsze samopoczucie to nic więcej dodawać nie musimy.

ZAPRASZAMY wszystkich bardzo serdecznie do nas. Na zachętę dla nowych klientów, którzy jeszcze u nas nigdy nie byli na hasło: „SZTUTOWO.COM” proponujemy 20% rabat na karnety do 14.09.2020r. Dlatego rusz się i wpadaj do Nas póki jeszcze nie jest za późno ;)


Więcej informacji znajdziesz:

www.jogym.pl

www.facebook.com/jogymsztutowo

 

 


Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

 

 


Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

 


Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.