Sztutowo
10 oC
poniedziałek, 18 października 2021
Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
10 oC
 Baner

Sprawca kradzieży paliwa na budowie Przekopu Mierzei Wiślanej zatrzymany

19 stycznia 2021, 11:00
Sprawca kradzieży paliwa na budowie Przekopu Mierzei Wiślanej zatrzymany
We wtorek policjanci z Krynicy Morskiej zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa z terenu przekopu Mierzei Wiślanej. 45-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego noc spędził w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek około godziny 21:00 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na terenie budowy przekopu Mierzei Wiślanej doszło do kradzieży paliwa. Policjanci z Krynicy Morskiej niezwłocznie udali się rejon przekopu Mierzei Wiślanej, celem ujawnienia sprawcy. Między Kątami Rybackimi a Sztutowem zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierował 45-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego. Mężczyzna początkowo tłumaczył, iż rekreacyjnie spacerował po lesie i właśnie wraca do domu. Policjanci nie dali wiary tym tłumaczeniom. Po krótkiej rozmowie 45-latek przyznał, iż przed chwilą dokonał kradzieży paliwa ze zbiornika koparki, znajdującej się na terenie budowy i wskazał miejsce porzucenia napełnionych kanistrów. Policjanci zabezpieczyli pojemniki ze skradzionym paliwem, a mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

inf. KPP Nowy Dwór GdańskiZdjęcie

Komentarze (4):

~Przekop (niezalogowany) / 19.01.2021, 11:18
Nic nie ma że sprawcę namierzyli ochroniarze i przekazali informacje o samochodzie policji.
~chowaj wino do plecaka (niezalogowany) / 19.01.2021, 19:05
cóż za niefart a miało być tak pięknie na szczęście policja czuwa i akurat w tym przypadku spisała się na medal zamiast wypisywać mandaty za maseczki
~rychu (niezalogowany) / 28.01.2021, 21:19
za dwie bańki paliwa 10 lat
~Ochódzki Ryszard (niezalogowany) / 10.02.2021, 16:21
Q-wa tragedia dla złodzieja. Ale spoko pójdzie na współpracę i jako tzw.mały świadek koronny obciąży kogo trzeba /kto jest potrzebny/ i wyjdzie po 3 miesiącach.
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.