Sztutowo
3 oC
piątek, 22 listopada 2019
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
3 oC

Rozpoczął się remont zejść na plaże

3 października 2012, 19:46
Rozpoczął się remont zejść na plaże
Trwają już pierwsze prace przy remoncie zejść na plaże w Sztutowie i Kątach Rybackich. Już na samym początku odbędą się prawdopodobnie najbardziej efektowne roboty.  Dzisiaj do Sztutowa przyjechał ze Śląska specjalistyczny ciężki sprzęt (zobacz na zdjęciach), za pomocą którego, w czwartek od samego rana będą wbijane betonowe pale przy budowie głównego zejścia w Sztutowie, jeszcze tego samego dnia dnia palownica zostanie przetransportowana do Kątów Rybackich, gdzie wykona dalsze prace. Przypomnijmy, że łącznie wyremontowanych ma być 6 zejść za kwotę niemal 900 tysięcy złotych. Inwestycja ma być zakończona do końca listopada.


Komentarze (2):

~Siara Siarzewski (niezalogowany) / 03.10.2012, 21:06
Majo rozmach ...!
~korsarz (niezalogowany) / 03.10.2012, 22:03
uuuuu lipa...nie będę mógł zjeżdżać moim maluszkiem z ziomkami po zakupach w Biedronce na plażę by w spokoju wypić piwko z widokiem na morze.


Ej szefie Sztutowo.com- czemu nie ma fotorelacji z remontu portu w Kątach Rybackich? Od 1 września prowadzone są tam prace remontowe związane z zabezpieczeniem przeciw powodziowym. Warto by również informować o tym mieszkańców zwłaszcza że prace mają potrwać do końca sierpnia 2013 roku.

Kąty Rybackie to również gmina Sztutowo, a szczegóły na temat zabezpieczenia przeciw powodziowego zainteresowały by większą rzeszę mieszkańców. W końcu chodzi tu o nasze wspólne bezpieczeństwo.
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.