Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
0 oC

Remis na zakończenie

13 listopada 2011, 23:11
Bałtyk Sztutowo zremisował na wyjeździe z GTS Mokry Dwór 3-3 (0-2). Mecz miał bardzo emocjonujący przebieg. Najpierw to gospodarze objęli prowadzenie 2-0. Minutę po przerwie kontaktową bramkę zdobył Maciej Świderski, by po chwili zejść z boiska po 2 żółtej kartce. Zawodnicy z Mokrego Dworu podwyższyli na 3-1, ale grający w osłabieniu Bałtyk doprowadził do remisu po bramkach Ludwika Gondka i Krzysztofa Wiśniewskiego. Bałtyk zakończył jesienne zmagania na 3. miejscu w tabeli. Kolejne mecze dopiero wiosną 2012 roku.

Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta