Sztutowo
12 oC
sobota, 25 maja 2019
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
12 oC

BluszczAdres: Kąty Rybackie- Skowronki 9
Telefon: 55 247 77 00
Strona www: http://www.przymorzu.pl/bluszczskowronki-p-867.html

Oferta:

Serdecznie zapraszamy do Domu Bluszcz położonego na skraju lasu bezpośrednio nad Zalewem Wiślanym w osadzie Skowronki, położonej w Parku Krajobrazowym. Tutaj co rano budzi wczasowiczów ptasi śpiew i piękne wschody słońca, które widać z okien Domu Bluszcz. Do morza i plaży dojść można piękną leśną ścieżką ( 800 m ) osłoniętą drzewami. Plaża jest zawsze pusta i czysta a nad brzegiem morza można znaleźć drobne bursztyny.

Dom Bluszcz dysponuje 12 pokojami wyposażonymi w łazienki oraz wspólną kuchnię. Wiosną zapraszamy na zbiory bursztynu oraz piękne spacery na plaży. Latem zapraszamy na pustą i słoneczną plażę. Jesienią zapraszamy grzybiarzy do naszych lasów na grzyby. Zimą zapraszamy na kuligi. Atrakcje jakie znajdziecie Państwo w okolicy to: Nauka jazdy konnej, Rezerwat kormoranów, Latarnia Morska w Krynicy Morskiej, zamek w Malborku, Trójmiasto. Zapraszamy także z Turystów z psami i kotami.

Jeżeli poszukujesz ciszy i spokoju, jest to idealne miejsce! Gdyż cisza i spokój są naszym atutem.

Formularz kontaktowy:

Zaznacz pole "Nie jestem robotem"Odsłon: 5660

Zdjęcia:

fot. 1
Noclegi Skowronki

Pokaż wszystkie oferty noclegowe
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.