Sztutowo
-4 oC
poniedziałek, 22 stycznia 2018
Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
-4 oC

Zareklamuj się na Sztutowo.com!

Portal Sztutowo.com od wielu miesięcy ma największy zasięg w gminie Sztutowie jeśli chodzi o media internetowe. Czyta nas codziennie od 300 do 1000 osób, a w skali miesiąca jest to od. 13 do 20 tysięcy unikalnych użytkowników. Teraz za pośrednictwem portalu Sztutowo.com możliwa jest promocja swojego produktu, usługi, czy wydarzenia wśród wszystkich czytelników strony. Sztutowo.com dla społeczności naszej gminy jest najbardziej rzetelnym źródłem informacji o czym świadczą statystyki odwiedzin naszej strony.

Ponadto w wyszukiwarce Google po wpisaniu miejscowości "Sztutowo" nasz serwis jest na miejscach 1-3 czym potwierdza się, że nasze treści zamieszczane na Sztutowo.com są wysoko cenione przez użytkowników. Reklama na Sztutowo.com to gwarancja dotarcia ze swoją ofertą do większości mieszkańćów gminy Sztutowo, a także gmin sąsiednich. Dodatkowo w sezonie letnim naszą stronę odwiedza wielu turystów. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i osoby prywatne.

Pobierz ofertę reklamową Sztutowo.com (PDF)

 

Zdjęcia:

Kontakt:

Sztutowo.com
Telefon:

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Zaznacz pole "Nie jestem robotem"


Dodane: 22.11.2017, 18:37, Ważne do: 14.07.2018, 21:57

Odsłony ogłoszenia: 273

Dodaj nowe ogłoszenie
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.