Sztutowo
13 oC
środa, 4 sierpnia 2021
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
13 oC
 Baner

Współpraca Gminy Sztutowo z Muzeum Stutthof. List intencyjny podpisany

14 października 2018, 21:30
Współpraca Gminy Sztutowo z Muzeum Stutthof. List intencyjny podpisany
Szanowni Państwo, Niniejszym przedstawiam treść listu intencyjnego z dnia 9 października 2018r. pomiędzy Partnerami Projektu Jakubem Farinade - Wójtem Gminy Sztutowo, a Piotrem Tarnowskim - Dyrektorem Muzeum Stutthof w Sztutowie, pt.: „Budowa infrastruktury muzealnej na bazie byłej „Kuchni obozowej” oraz byłych produkcyjnych hal obozowych KL Stutthof”.

Niniejszy List intencyjny jest owocem wielomiesięcznych rozmów, które znalazły swój szczęśliwy finał w treści poniższego Listu intencyjnego.

Z poważaniem,

Jakub Farinade

Wójt Gminy Sztutowo


Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

 

 


Zdjęcie

fot. Muzeum Stutthof

 


Komentarze (1):

~SQPR (niezalogowany) / 17.10.2018, 00:36
Powracają czasy ? K.L. Sututthof był głównie obozem pracy i przynosił dochody /SS, Gestapo,Policji Gdańskiej ,nie pamiętam,ale podobno był konflikt o dochody / Teraz trzeba coś zrobić w okresie wyborczym ? Panowie po co ?. Jeden z Was pewnie będzie wótem, a drugi pozostanie dyr, muzeum.Czy zdajecie sobie sprawę,że Wasze obietnice są na wyrost?. Do Muzeum nie można wejść od ul. Obozowej w sezonie wiele osób /prowadzonych przez tzw.GPS błądzi,bo jak Obozowa to prowadzi do Obozu.Tym sie zajmijcie.Nie wydaje i się żebyście obaj mieli w perspektywie środki finansowe na projekty,które proponujecie. Mierz siły na zamiary.
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.