Sztutowo
17 oC
środa, 5 października 2022
Imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda
17 oC

Kacper Płażyński pisze o pilną interwencję Premiera w sprawie handlu w niedziele

2 czerwca 2021, 16:59
Kacper Płażyński pisze o pilną interwencję Premiera w sprawie handlu w niedziele
Sprawa listu, w sprawie obchodzenia zakazu handlu przez duże sieci, który skierował do polskich władz mieszkaniec Sztutowa zaczyna wywoływać coraz większą dyskusję i być może wkrótce przyniesie spodziewane efekty. Dziś w tej sprawie stanowczo w swoim mediach społecznościowych wypowiedział się Poseł z okręgu pomorskiego Kacper Płażyński który wystąpił do Premiera Mateusza Morawieckiego o pilną interwencję.

Zdjęcie

Zdjęcie

Pełna treść listu, który został skierowany przez sztutowskiego przedsiębiorcę do Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Premiera Mateusza Morawieckiego oraz do wszystkich posłów Prawa i Sprawiedliwości z województwa pomorskiego znajduje się w poniższym linku:

List otwarty w sprawie "martwej" ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele

 

 

 

Czytaj także:
Komentarze (11):

~Apostata (niezalogowany) / 02.06.2021, 22:11
Na tackę jutro będą zbiwrac ale procesji już ni uja. Ani grosza nie dam. Mają udziały w Groszku i innych sieciach to niech się sponsorują...
~Kamieni kupa (niezalogowany) / 02.06.2021, 22:13
Plazynski już raz obiecywał w świetlicy w bibliotece.... Bez komentarza.
~Oto cała prawda (niezalogowany) / 03.06.2021, 08:56
Nie jestem za handlem w niedzielę ale pis walczy o to tylko dlatego ze episkopat mu każe. Inaczej tacka pusta i trzeba będzie sprzedać pałace i złoto albo zamknąć działalność. A i poparcie dla rządzących od kleru przepadnie.
~asy z klasy (niezalogowany) / 03.06.2021, 12:53
Bardzo dobrze że Pan Płażyński interweniuje.
Tak dalej być nie może by niszczyć handlowców w tej gmienie czy w pasie nadmorskim .
Wójcie obyś nie miał na kwaterach wczasowiczów zobaczysz draniu co to za ból ,a wójtem wiecznie nie będziesz , niszczysz nas sklepikarzy swoimi nie przemyśklanymi działaniami jak sprzedażą za bezcen działki pod Polo.
Zapamiętamy i nasze rodziny te będą pamiętały przy najbliższych wyborach , oraz pracownicy sklepów w Sztutowie
~Ciekawy (niezalogowany) / 03.06.2021, 13:24
Ciekawi mnie fakt lansowania się Pana Płażyńskiego, przecież nikt inny jak właśnie on wraz ze swoim ugrupowaniem politycznym wprowadzili przepisy zabraniające handlu w niedzielę, a później rządowe agencje podpisywały umowy umożliwiające ten handel. Wypowiedzi Pana Płażyńskiego na ten temat to hipokryzja, a działania lansujące, udając zdziwionego to pajacowanie.
~Błazenada (niezalogowany) / 03.06.2021, 14:00
Ludzie PiSlandu dawno odkryli pradawną metodę rządów.
1. Stwórz problem.
2. Próbuj go rozwiązać.
3. Zostań zbawcą wyborców.
~Sara M. (niezalogowany) / 03.06.2021, 18:23
Każdy z nas ma wybór. Zrobić zakupy w lokalnym sklepie lub w markecie. W obu przypadkach są plusy i minusy. Handel w niedzielę jeżeli wyjątkami jest dozwolony, to też mamy wybór. Mogę zrobić większe zakupy na niedzielę w sobotę i odpuścić spacerki niedzielne. To mój wybór. Grunty pod nowy market o ile się nie mylę były prywatne, nie gminne, więc po co ta piana. Tak mało w nas mieszkańcach oddolnych pomysłów na lepsze życie, ciągle tylko narzekanie.
~Wy (niezalogowany) / 03.06.2021, 20:25
Same lemingi z her tuskolandu
~Wyborca (niezalogowany) / 03.06.2021, 23:11
Jedyny Poseł, na którego można liczyć w sprawach zwykłych ludzi.
~Telewidz (niezalogowany) / 04.06.2021, 00:00
Ten jedyny raz kiedy zabrał głos na sesji w powiecie, to wtedy na jednej z sesji w lato zgłosił wniosek formalny o przerwę żeby otworzyć okno, poza tym od 4 kadencji jest niemową
~Gołąbek (niezalogowany) / 04.06.2021, 21:13
Duży szacunek dla Pana autora listu .
Myślę , że teraz wszyscy lokalni sklepikarze cytujac Fragment Filmu Juliusza Machulskiego pt. " Pieniądze to nie wszystko". Krzykną razem jak Pani Celinska .
Ludzie !!! ...ludzie!!!! .wybawiciel !! normalnie wybawiciel !!!!
Koniec cytatu.
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.