Sztutowo
23 oC
środa, 29 czerwca 2022
Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
23 oC
 Baner

Nadciąga najgroźniejsza wichura w 2022 roku

29 stycznia 2022, 13:29
Nadciąga najgroźniejsza wichura w 2022 roku
Na sobotę i i niedzielę prognozuje się kolejne bardzo niebezpieczne zjawiska dla naszego regionu: bardzo silny wiatr, sztorm o wzrost stanów wód.

Ostrzeżenia meteorologiczne:
Silny wiatr
stopień: 3
prawd. 80%
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie bardzo silnego wiatru o średniej prędkości od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 80 km/h, szybko wzrastającego na 75 km/h do 90 km/h, w porywach do 120 km/h, z zachodu i północnego zachodu. Miejscami burze.
Uwagi: W związku z dynamicznymi warunkami pogodowymi, Ostrzeżenie może ulec aktualizacji. Ostrzeżenie może być kontynuowane z niższym stopniem.
 
Ważne:
Od: 2022-01-29 17:00
Do: 2022-01-30 18:00
 
Ostrzeżenie hydrologiczne: wezbranie z przekroczeniem stanów alarmowych

stopień: 3
prawdopodobieństwo: 90%
Obszar: Wybrzeże i morskie wody wewnętrzne RP (Bałtyk Południowy, Bałtyk Południowo-Wschodni, zachodniopomorskie, pomorskie)
Przebieg: W związku z wysokim napełnieniem Bałtyku (542 cm) oraz prognozowaną sytuacją meteorologiczną, na całym Wybrzeżu przewiduje się wahania i wzrosty poziomów wody powyżej stanów ostrzegawczych i alarmowych. W ujściach rzek uchodzących do morza możliwe znaczące wzrosty stanów wody związane ze zjawiskiem cofki.

Ważne:
Od: 2022-01-29 18:00
Do: 2022-01-31 23:00

Komentarze (2):

~Pobudka Polacy! (niezalogowany) / 29.01.2022, 23:18
DO CZEGO SĄ ZDOLNI URZĘDNICY NA POSADKACH ZA NASZE CIĘŻKO WYPRACOWANE PIENIĄDZE! SZKODNICY!
Kolejny krok walki z polskim społeczeństwem, szczególnie tym ubogim energetycznie! "Polski rząd PiS" niszczy polaków na wszystkich frontach naszego życia - politycy wszystkich opcji politycznych już dawno wypowiedzieli narodowi polskiemu wojnę! Ta wojna z narodem polskim trwa w najlepsze i się rozwija! Sięgają zwyrodnialcy po utratę możliwości ogrzewania naszych mieszkań. Ta zorganizowana grupa przestępcza chce nas pozbawić prawa do życia! Technologia ograniczenia emisji dymu i szkodliwych dla zdrowia związków jest opracowana od kilku lat i bardzo dobrze funkcjonuje! Dostosowujemy stary kocioł do wymagań - UCHWAŁA NR V/36/1/2017 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO. Ze starego kopciucha bez kosztowo robimy urządzenie do zgazowania węgla. Ten trudny okres proponowaliśmy przeczekać, wyedukować społeczeństwo jak palić! Urzędnicy tego nie chcą - przekazałem informację...prezydentowi Andrzejowi Dudzie, premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, ministrom odpowiedzialnym za smog, parlamentarzystom, wojewodzie, prezydentom miast, burmistrzom, wójtom! Żaden z wymienionych nawet się nie zainteresował, a ludziom wprowadzają takie obostrzenia, abyśmy zamarzali w swoich mieszkaniach! PUŁAPKA - zadłużają Polaków na wymianę starego kotła na gaz albo V klasę! Gaz paliwo przejściowe! Kotły na węgiel nie spełniają warunków emisji szkodliwych związków - SO2, NOx, metali ciężkich! Za chwilę mogą nie spełniać kolejnych obostrzeń odnośnie szkodliwych emisji np. rtęci! Mój kocioł jest ponadklasowy! Najbardziej ekologicznym kotłem w Polsce opalanym węglem! ttps://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news-gminy-juz-wiedza-czym-sie-grzejemy-moga-egzekwowac-zakazy-pa,nId,5791126
~Drzewo im spadnie na gło (niezalogowany) / 29.01.2022, 23:20
Wichura masakra a chłopaki z SG stoją w lesie w starym landriwerze.......
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.