Sztutowo
5 oC
wtorek, 27 lutego 2024
Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda
5 oC

Zima zaskoczyła Roberta Zielińskiego. Zabrakło pieniędzy po wypłacie premii urzędnikom?

3 grudnia 2023, 21:20
Zima zaskoczyła Roberta Zielińskiego. Zabrakło pieniędzy po wypłacie premii urzędnikom?
Jak co zimę drogowcy pomimo prognoz pogody są zaskoczeni. Tradycją w gminie Sztutowo jest to, że piaskarki i odśnieżarki wyjeżdżają z bazy na oczyszczalni ścieków i skręcają w prawo w kierunku gminy Stegna i zwykle już nie powracają do Gminy Sztutowo, gdzie stan dróg pozostaje najgorszy pod względem zimowego utrzymania.

Robert Zieliński może się wykpić, że drogi wojewódzkie pod niego nie podlegają. Zatem spójrzmy na drogi gminne, gdzie w ostatnich kilku dniach nie wyjechała żadna odśnieżarka i piaskarka. Zaśnieżone są chodniki i drogi gminne. Robert Zieliński wprost bezczelny sposób kpi sobie z mieszkańców.

Być może włodarzowi brakuje pieniędzy, gdyż nie ma było nawet na wypłaty pensji dla urzędników i diet radnych o czym informowaliśmy w poprzednich artykułach:

W budżecie Gminy Sztutowo zabrakło pieniędzy na wypłaty diet radnym

Potężny cios w mieszkańców. Robert Zieliński nakazał rekordowe podwyżki podatków i opłat za śmieci w Gminie Sztutowo

Jednak Robertowi Zielińskiemu nie zabrakło pieniędzy na wypłatę sowitych premii i nagród podległych mu pracownikom. Na tę wypłatę z dnia na dzień Zieliński wypłacił kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale na utrzymanie dróg i chodników gminnych włodarzowi brakuje pieniędzy. 

Poniżej publikujemy cząstkowo stan dróg i chodników gminnych w gminie Sztutowo.

 Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Czytaj także:
Komentarze (10):

~Podatnik (niezalogowany) / 03.12.2023, 22:01
największy przydupas który pracuje najkrócej w urzędzie dostał stołek kierownika od Roberta i najwięcej premii i lansuje się na facebooku gminy może by się zajął robotą w końcu...
~DeDektyw (niezalogowany) / 03.12.2023, 22:15
Wszystkie zdjęcia zrobione w niedzielę ok godziny 17-18 mniej więcej zaraz po ustaniu opadów śniegu. O ile DW501 w miarę przejezdna i widać była oczyszczana, tak na chodnikach czy drogach gminnych faktycznie widać, zalega warstwa świeżego śniegu. Ale jak przyjrzeć się dokładniej to widać jednak że wszystkie zasypane chodniki (te przy DW501) i drogi gminne były wczesniej odświeżone, bo wzdłuż nich widać zwały powstałe na wskutek odśnieżania mechanicznego...
~Do DeDektyw (niezalogowany) / 04.12.2023, 06:44
Racja. Taki śnieg to nie tragedia.
~kierowca (niezalogowany) / 04.12.2023, 10:50
odśnieżanie w naszej gminie polega na rozjeżdżaniu śniegu przez auta. Tam gdzie śnieg nie jest ubity znaczy, że samochody nie jeżdżą, więc nie trzeba odśnieżać... czego nie rozumiecie?
~Innaja (niezalogowany) / 04.12.2023, 11:05
Oczywiście, droga od apteki na Łaszkę do godziny 6 30 rano nie była odśnieżona. Bo po co, chyba żaden radny tu nie mieszka?
Gmina jest zapuszczona. Wstyd!
~Poiuy (niezalogowany) / 04.12.2023, 11:26
Rada gminy do likwidacji.
~Won od premi (niezalogowany) / 04.12.2023, 11:29
Premie nam się poprostu należały. Bardzo ciężko pracowałyśmy i nasza praca przyniosła efekty.
~Mieszkaniec (niezalogowany) / 05.12.2023, 17:34
Droga na Łaszke jest idealna ,kiedyś były zimy nikt nie narzekał. Nie potrafisz jeździć w takich warunkach zostaw auto w domu. Fakt drogi wojewódzkie tragedia ten kiosk w ngd zwanym służba drogowa zrównać z ziemia.
Lepiej niech drogi są tak ubite jak ma być kasza po soli . Jest zima i musi być śnieg
~Małe spodnie (niezalogowany) / 10.12.2023, 08:17
Zrzutka na fryzjera
~Chcemy Soli (niezalogowany) / 12.12.2023, 09:18
Jazda po gminnych drogach to jakaś masakra. Robert cieszy sie ze nie sypie soli bo jest eco i dba o to żeby rdzy na naszych autach nie było, a w rezultacie piłujesz na niższych biegach auto pod małą górkę chcąc wjechać, sprzęgło dostaje więc nie wiem co lepsze...
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.