Sztutowo
16 oC
środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
16 oC

ReklamaReklama na Sztutowo.com to gwarancja dotarcia ze swoją ofertą do większości mieszkańćów gminy Sztutowo, a także gmin sąsiednich. Dodatkowo w sezonie letnim naszą strone odwiedza wielu turystów.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i osoby prywatne.

Kontakt w sprawie reklamy na Sztutowo.com

 

tel. 509-607-734
e-mail: info@sztutowo.com

 

Portal Sztutowo.com od wielu miesięcy ma największy zasięg w gminie Sztutowie jeśli chodzi o media internetowe. Czyta nas codzienie od 300 do 1000 osób, a w skali miesiąca jest to od. 13 do 20 tysięcy unikalnych użytkowników. Teraz za pośrednictwem portalu Sztutowo.com możliwa jest promocja swojego produktu, usługi, czy wydarzenia wśród wszystkich czytelników strony.

Sztutowo.com dla społeczności naszej gminy jest najbardziej rzetelnym źródłem informacji o czym świadczą statystyki odwiedzin naszej strony. Ponadto w wyszukiwarce Google po wpisaniu miejscowości "Sztutowo" nasz serwis jest na miejscach 1-3 czym potwierdza się, że nasze treści zamieszczane na Sztutowo.com są wysoko cenione przez użytkowników.

Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.