Sztutowo
11 oC
poniedziałek, 22 października 2018
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
11 oC

Książe William i księżna Kate zwiedzą w lipcu muzeum Stutthof

4 lipca 2017, 18:00
Książe William i księżna Kate zwiedzą w lipcu muzeum Stutthof
Niecały miesiąc po tym jak wizytę w Muzeum Stutthof złożył Prezydent Andrzej Duda, kolejni znamienici goście zwiedzą były niemecki obóz koncetracyjny, znajdujący się w Sztutowie. Jak poinformowały już media polskie i zagraniczne, książę William i księżna Kate odbędą oficjalną pięciodniową wizytę w Polsce i w Niemczech. W trakcie tej wizyty zwiedzą Muzeum Stutthof.

Podróż książęcej pary rozpocznie się 17 lipca wizytą w Warszawie, a skończy 21 lipca w Hamburgu. Jest już potwierdzone, że Para weźmie w podróż swoje dzieci, księcia Jerzego i księżniczkę Karolinę.

Wizyta w Sztutowie planowana jest na wtorek 18. lipca. W tym dniu Muzeum będzie nieczynne dla innych zwiedzających, ze względu na przygotowania do przyjazdu książecej pary.

----

Wilhelm, książę Cambridge,a ang. William Arthur Philip Louis; potocznie zwany księciem Williamem – książę Zjednoczonego Królestwa, członek brytyjskiej rodziny królewskiej, syn Karola, księcia Walii i Diany Spencer, wnuk królowej Elżbiety II, brat księcia Henryka. Jest drugą osobą w kolejce do tronu.

Katarzyna, księżna Cambridge, ang. Catherine, Duchess of Cambridge, urodzona jako Catherine Elizabeth Middleton – Angielka, od 29 kwietnia 2011 roku żona brytyjskiego księcia Williama. Po ślubie uzyskała tytuł księżnej Cambridge.

 Komentarze (4):

Bardzo dobrze. W końcu wielcy Europy zaczynają się interesować historią Europy i Polski. Warto aby poznali prawdę. Skoro córka więźniarki obozu Stuthof mówi że strzelali w obozie oficerowie niemieccy albo polscy!!!!! to znaczy że prawda wciąż przegrywa z kłamstwem.

~Polak (niezalogowany) / 23.06.2017, 08:30
nie Karolina a Charlotte

~Nina (niezalogowany) / 25.06.2017, 16:44
Stutthof to niemiecki obóz koncentracyjny. A czy ta córka była w obozie?

~cogito (niezalogowany) / 26.06.2017, 15:38
Nina. Właśnie Charlotte to Karolina. Jej dziadek Karol to Charles.

~Mw (niezalogowany) / 05.07.2017, 21:31
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.