Sztutowo
11 oC
sobota, 20 października 2018
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
11 oC

W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego

30 sierpnia 2017, 11:30
W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego
Drodzy Rodzice i Uczniowie, Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018, które odbędzie się w szkole w Sztutowie 4 września o godzinie 9.00. Jednocześnie informuję, że Msza Św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się podczas uroczystości upamiętniającej pierwszy transport więźniów do KL Stutthof – 2 września 2017 o godzinie 10.45 na terenie Muzeum Stutthof.

Po Mszy Świętej uczniowie wraz z nauczycielami będą uczestnikami uroczystości pod Pomnikiem Walki i Męczeństwa.

Szkoła w Sztutowie nosi imię Pamięci Ofiar Stutthofu. 2 września jest dniem  nauki lekcji historii. To jedna z niewielu okazji, by porozmawiać  z byłymi więźniami KL Stutthof. W tym dniu proszę o obecność wszystkich dzieci w Muzeum.  Uczniów dojeżdżających zachęcam do skorzystania  z dowozów.

Spotykamy się pod szkołą o godzinie 10.10. Do Muzeum przejdziemy wszyscy wraz z pocztem sztandarowym. Najmłodsze dzieci serdecznie zachęcam do udziału w uroczystościach wraz z rodzicami.

Serdecznie zapraszam!

Społeczności placówki i jej przyjaciół nie powinno zabraknąć  2 września w Muzeum, a 4 września w Szkole.

Do zobaczenia.

Sylwia Owsińska

 


Zdjęcie

 Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.