Sztutowo
20 oC
wtorek, 11 sierpnia 2020
Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
20 oC
 Baner

Trwa prezydencka kampania wyborcza. Kacper Płażyński dwukrotnie odwiedził gminę Sztutowo

9 lipca 2020, 23:00
Trwa prezydencka kampania wyborcza. Kacper Płażyński dwukrotnie odwiedził gminę Sztutowo
Poseł Kacper Płażyński jako jedyny parlamentarzysta odwiedził i to dwukrotnie gminę Sztutowo w trwającej kampanii prezydenckiej. Najpierw we wtorek odwiedzał w domach mieszkańców Sztutowa i zachęcał do udziału w II turze wyborów prezydenckich i oddania głosu na Andrzeja Dudę, a w czwartek był na budowie Przekopie Mierzei Wiślanej, gdzie podkreślał jak ważna dla całego kraju i regionu jest to inwestycja. Warto dodać, że Rafał Trzaskowski zapowiedział, że jest za zablokowaniem tej inwestycji i przekazania środków na inne cele, pomimo, że budowa jest na bardzo zaawansowanym etapie.

We wtorek Kacper Płażyński odwiedzał domy mieszkańców Sztutowa. Mieszkańcy w przeważającej większości pozytywnie przyjęli wizytę posła i potwierdzali udział w niedzielnych wyborach.

Poseł odbył wiele ciekawych rozmów, m.in. z wieloletnim prezesem miejscowego Banku Michałem Pietrucinem, z sołtysem Sztutowa Markiem Kacprzakiem, i wieloma innymi mieszkańcami Sztutowa.

W czwartek miała miejsce wizyta na budowie Przekopu Mierzei Wiślanej. Jak powiedział poseł:

Kanał przez Mierzeję to rozwój całego regionu. Od Powiatu Nowodworskiego po Braniewo. Cieszę się bardzo, że inwestycja przebiega bez przeszkód, pomorskie firmy mają kontrakty, a mieszkańcy pracę. Gwarantem dokończenia inwestycji jest tylko Andrzej Duda


Zdjęcie
Zdjęcie

Zdjęcie
 

Zdjęcie

Zdjęcie


Zdjęcie

Zdjęcie

 

fot. media społecznościowe Kacper Płażyński

 


Komentarze (2):

~Jaa (niezalogowany) / 10.07.2020, 08:06
Niesamowite :(
~zniesmaczona (niezalogowany) / 10.07.2020, 10:22
Trzeba pisać wcześniej ,że p.Płażyński będzie , a nie że był.Do wielu wiadomość nie dotarła.A teraz musztarda po obiedzie! Jest mi przykro! Na przyszłość powiadamiać przed faktem!
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.