Sztutowo
12 oC
poniedziałek, 20 września 2021
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
12 oC
 Baner

Trwa remont ulicy Leśnej w Sztutowie

14 listopada 2011, 23:30
Kolejną remontowaną drogą w naszej Gminie jest ulica Leśna w Sztutowie, gdzie kosztem 450 tysięcy złotych jest wykonywana nowa nawierzchnia z kostki betonowej. Inwestycje realizuje firma ARAT z Sianowa (województwo zachodniopomorskie). Wkrótce nasz serwis przedstawi fotorelacją z tej budowy.


Komentarze (2):

~k (niezalogowany) / 15.11.2011, 07:51
10 listopada br. Minister Edukacji Narodowej Pani Katarzyna Hall wręczyla Wójtowi Gminy Sztutowo Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w zakresie oświaty, w szczególności za inewstycje oświatowe.
~Bonetti (niezalogowany) / 15.11.2011, 17:05
Miło słyszeć o tak słusznych wyróżnieniach dla naszego Pana Wójta:) a jeszcze milej było by przeczytać ten artykuł na głównej stronie gdzie zawsze można wysłać takową informację klikając "napisz do nas" w prawym górnym rogu. Pozdrawiam:)
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

NOWOŚĆ! Dodaj zdjęcie do komentarza (opcjonalnie):
Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.